Informacija
Ieškoti

Dovanų KUPONAS

Prekės kodas: Dovanų kuponas

Trumpas aprašymas


Norite nustebinti savo artimą žmogų, draugą?  Padovanokite Dovanų Kuponą! Viskas labai paprasta. Jums tereikia užpildyti formą ir, pasirinkus norimą sumą, apmokėti. Mes, gavę apmokėjimą jį patvirtinsime ir informuo... Skaityti toliau...

0.00 €

  • Prieinamumas: Išparduota

Norite nustebinti savo artimą žmogų, draugą? 

Padovanokite Dovanų Kuponą!

Viskas labai paprasta. Jums tereikia užpildyti formą ir, pasirinkus norimą sumą, apmokėti. Mes, gavę apmokėjimą jį patvirtinsime ir informuosime Jus pranešimu nurodytu el.pašto adresu.

Dovanų Kupono pranešimą su atviruku ir trumpa instrukcija gaus asmuo Jūsų nurodytu el.pašto adresu.

Siuntėjas bus nurodytas kaip Men’s Zone, tačiau pildant formą galite palikti sveikinimą, žinutę Kupono gavėjui.

Jeigu Jūsų Prekių krepšelį sudarys tik Dovanų Kuponas, savaime suprantama, pats siuntimas Jums nieko nekainuos; tai matysis perėjus prie Atsiskaitymo, kur suformuotame Prekių krepšelyje matysite mokėtiną sumą.

p.s. Dovanų Kupono kaip prekės neįsidėsite į Prekių Krepšelį. Jums reikia užpildyti formą, kurią rasite paspaudę ant nuorodos esančios apačioje. Užpildžius formą Dovanų Kuponas automatiškai atsiras prekių krepšelyje su nurodyta suma formoje. Toliau apmokėjimas vyksta kaip įprastai.

p.s.s. Jeigu nežinote Kupono gavėjo el.pašto adreso, įrašykite info@5balai.lt tik būtinai skiltyje Žinutė gavėjui nurodykite gavėjo mob.tel. Nr. Mes susisieksime su gavėju ir persiųsime pranešimą rankiniu būdu!

p.s.s.s. Jeigu galvojate ir yra galimybė, kad asmuo, kuriam dovanojate Kuponą, gali juo nepasinaudoti, neatkreipdamas dėmesio į gautą el.pranešimą – palikte gavėjo mob.tel. Nr. pildomos formos skiltyje Žinutė gavėjui. Mes maloniai informuosime gavėją apie Dovanų Kuponą ir kaip juo pasinaudoti. Kupono galiojimo laikas neterminuotas!

Formą pateikti galite čia:

http://www.5balai.lt/index.php?route=account/voucher

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą
Rekomenduojamos prekės