Informacija
Ieškoti

Gimtadienio KUPONAS

Prekės kodas: Gimtadienio kuponas

Trumpas aprašymas


Norite pasveikinti savo artimą žmogų, draugą su Gimtadieniu?  Padovanokite Dovanų Kuponą GIMTADIENIO  PROGA! Viskas labai paprasta. Jums tereikia užpildyti formą ir, pasirinkus norimą sumą, apmokėti. Mes, gavę apmo... Skaityti toliau...

0.00 €

  • Prieinamumas: Išparduota

Norite pasveikinti savo artimą žmogų, draugą su Gimtadieniu? 

Padovanokite Dovanų Kuponą GIMTADIENIO  PROGA!

Viskas labai paprasta. Jums tereikia užpildyti formą ir, pasirinkus norimą sumą, apmokėti. Mes, gavę apmokėjimą jį patvirtinsime ir informuosime Jus pranešimu nurodytu el.pašto adresu.

Gimtadienio progos Kupono pranešimą su atviruku ir trumpa instrukcija gaus asmuo Jūsų nurodytu el.pašto adresu. Atviruką su sveikinimais konkrečiam žmogui galite susikurti ir patys. Tokiu atveju prieš užsakant Kuponą, atsiųskite atviruką parduotuvės el.adresu info@5balai.lt. Gavę iš Jūsų pranešimą, mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kaip viskas vyks toliau.

Kupono gavėjas matys tik Jūsų el.pašto adresą. Pildant formą galite suasmeninti sveikinimą, palikdami žinutę Kupono gavėjui.

Jeigu Jūsų Prekių krepšelį sudarys tik Kuponas, savaime suprantama, pats siuntimas Jums nieko nekainuos; tai matysis perėjus prie Atsiskaitymo, kur suformuotame Prekių krepšelyje matysite mokėtiną sumą.

p.s. Kupono kaip prekės neįsidėsite į Prekių Krepšelį. Jums reikia užpildyti formą, kurią rasite paspaudę ant nuorodos esančios apačioje. Užpildžius formą Gimtadienio Kuponas automatiškai atsiras prekių krepšelyje su nurodyta suma formoje. Toliau apmokėjimas vyksta kaip įprastai.

p.s.s. Jeigu nežinote Kupono gavėjo el.pašto adreso, įrašykite info@5balai.lt tik būtinai skiltyje Žinutė gavėjui nurodykite gavėjo mob.tel. Nr. Mes susisieksime su gavėju ir persiųsime pranešimą rankiniu būdu!

p.s.s.s. Jeigu galvojate ir yra galimybė, kad asmuo, kuriam dovanojate Kuponą, gali juo nepasinaudoti, neatkreipdamas dėmesio į gautą el.pranešimą – palikte gavėjo mob.tel. Nr. pildomos formos skiltyje Žinutė gavėjui. Mes maloniai informuosime gavėją apie Dovanų Kuponą ir kaip juo pasinaudoti. Kupono galiojimo laikas neterminuotas!

Formą pateikti galite čia:

http://www.5balai.lt/index.php?route=account/voucher

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą
Rekomenduojamos prekės