Informacija
Ieškoti

Mini stringai vyrams

Prekės kodas: B0061

Trumpas aprašymas


Kokybiški mini stringai vyrams. Provokuojantys, šiek tiek persišviečiantys iš ultraseksualaus vyriško apatinio trikotažo serijos. Tamprūs, elastingi, pralaidūs orui. Pagaminti iš 80% nylon ( nylon priklauso poliami... Skaityti toliau...


7.50 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Kokybiški mini stringai vyrams. Provokuojantys, šiek tiek persišviečiantys iš ultraseksualaus vyriško apatinio trikotažo serijos. Tamprūs, elastingi, pralaidūs orui.
  • Pagaminti iš 80% nylon ( nylon priklauso poliamido pluošto grupės medžiagoms, iš kurio audiniai būna švelnūs, lengvi, greitai džiūva, atsparūs nusidėvėjimui, puikiai išsaugo formas ir nereikalauja specialios priežiūros. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20% elastano ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.

Patariama; L - XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤94cm; max liemens apimtis - 98cm
Prekės artikulas L-XLB0061

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą
Rekomenduojamos prekės